Ing. Karel Fousek

Vitejte

Vítejte

Projekční stavební kancelář KFJ zabezpečuje svou projekční a stavební činností veškeré práce od počátečného záměru investora, po samotnou kolaudaci stavby. Projektová činnost a vyřízení dotace k programu Zelená úsporám (včetně provedení).

Projektová činnost a vyřízení dotace k programu Zelená úsporám (včetně provedení).

Domů

o_nas

O nás

Projekčně kancelář vedená Ing. Karlem Fouskem byla založena v roce 2007 postupně se portfolio činností rozšířilo i na provádění staveb.

Působila jako projektová kancelář zaměřená na projektovou a inženýrskou přípravu občanských, bytových a průmyslových staveb s cílem poskytovat v tomto oboru komplexní služby od ideových záměrů klientů, přes realizaci až po kolaudaci stavby.

V roce 2017 převedla většinu svých aktivit na společnost KFJ s.r.o. jejímž jediným vlastníkem a jednatelem je Ing. Karel Fousek - autorizovaný inženýr pro pozemní stavby.

Spektrum činností projekční kanceláře je dáno skladbou spolupracovníků, která umožňuje kompletní zpracování projektové dokumentace (architektonické studie, vizualizace, stavební část, stavební rozpočet, TZB, inženýrská činnost).

Dále spolupracujeme s externími specialisty v dalších oborech (geodézie, dopravní inženýrství apod.).

Společnost má živnostenské oprávnění na následující činnosti: projektová činnost ve výstavbě, provádění staveb, jejich změn a odstraňování a výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona.

Domů

Poslední projekty

  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview

Lidé

Pic 6

Kontakty

Reference

reference

 

Projekty